Propagujeme slovenské víno v médiách

Propagujeme slovenské víno v médiách

08.10.2020

Dnes večer bude zverejnený prvý z podcastov s Petrom Opetom, hudobníkom, členom skupiny Polemic, spisovateľom a zároveň vášnivým milovníkom vín. Žije v Limbachu a má okolo seba skvelých učiteľov, od ktorých sa o víne veľa naučil.

V spolupráci so Zväzom vinohradníkov a vinárov Slovenska odštartuje 8.10.2020 o 20:00 podcast NA DÚŠOK S PETKOM. V ňom sa bude rozprávať vždy s jedným hosťom na tému víno, predegustujú spolu naslepo 3 vzorky vína z výberu, ktorý dodal Národný salón vín SR a jedno úvodné privítacie vínko. Hostia sú hlavne mediálne známi a zaujímaví ľudia, ktorí víno majú radi, pijú ho a niečo o ňom aj vedia. Raz za čas sa v podcaste objaví aj človek z fachu, vinár, enológ atď.
PODCAST je moderná forma audio aj video obsahu, ktorý bude distribuovaný len na internete. Cieľom projektu je popularizovať slovenské víno pre ľudí vo veku 30+, preto je na internete a preto je vyrábaný zábavnou formou. Celý komunikovaný obsah má pozitívny náboj a mal by motivovať publikum k tomu, aby siahli po krásnom slovenskom víne.
PODCAST bude dostupný tu:
Sociálne siete:
——————————————————-
28.9.2020 bola výkonná riaditeľka ZVVS Ing. J. Kaňuchová Pátková, PhD. hostkou v Devínskonovoveskej televízii, kde porozprávala nielen o úspechoch slovenských vín, ale aj o problémoch v sektore vinohradníctva a vinárstva. Záznam na linku:
—————————————————–
8.10.2020 bola výkonná riaditeľka ZVVS Ing. J. Kaňuchová Pátková, PhD. hostkou v Klube farmárov https://www.rtvs.sk/radio/archiv/1594
Scroll to top